3 v 1 Programovateľné LCD Digitálny Časovač Zásuvka Napájania Čas Ovládanie Pre Ryby Akvarijné Osvetlenie, Filter, Čerpadlo Vzduch Wavemaker Vodné Čerpadlo

3 v 1 Programovateľné LCD Digitálny Časovač Zásuvka Napájania Čas Ovládanie Pre Ryby Akvarijné Osvetlenie, Filter, Čerpadlo Vzduch Wavemaker Vodné Čerpadlo

3 v 1 Programovateľné LCD Digitálny Časovač Zásuvka Napájania Čas Ovládanie Pre Ryby Akvarijné Osvetlenie, Filter, Čerpadlo Vzduch Wavemaker Vodné Čerpadlo

€35.62

Popis produktu

 • Maximálne zaťaženie: 2500W, 16A
 • auto model: 3 Kanály Individuálne Ovládanie
 • Type2: Čas Ovládanie Domácich Spotrebičov
 • Názov Značky: MEANGOOD
 • Oblek pre: Akvarijné Osvetlenie ,Kúrenie, Vodné Čerpadlá, Dávkovacie Čerpadlá
 • Rozsah Teplôt: 16-32 °C
 • Číslo Modelu: SKU498
 • type1: 3 v 1 Programovateľný Digitálny Časovač Zásuvky
 • Konektor Typu: AU Plug
 • Vstup STRIEDAVÉHO prúdu: 160V ~ 240V, 50Hz
 • Napätie: Other
 • ON/OFF Príručka Modelu: 3 kanály, ovládanie munually spolu
 • Moc: 500 W
 • Max Nastavenie Času: 168 hodín (7 dní)
 • Max Nastavenie Cyklov: 15 Programovateľných Nastavení Na Deň
 • Minimálne Nastavenie Času: 1 minúta

[xlmodel]-[custom]-[41371]

Popis:

Dobrý pomocník pre vás ovládať čas domácich spotrebičov, aby svoj život oveľa jednoduchšie.

S týmto digitálny programovateľný časovač, ktorý má 3 zástrčiek, môžete ovládať vaše akvárium akvarijné osvetlenie, kúrenie, chladič, filter ,vodné čerpadlo, vlna maker, dávkovacie čerpadlo , Alebo iné domáce spotrebiče vyžaduje pravidelné otvárania a zatvárania.

Špecifikácia:

Model: 3 v 1 Digitálny Časovač Zásuvka Pre Domáce Spotrebiče

Veľkosť: O 18x11x5cm

AC Input Range: 160V ~ 240V,50Hz

Maximálne Zaťaženie: 2500W, 16A

Minimálne nastavenie času: 1 minúta

Max nastavenie času: 168 hodín (7 dní)

Presnosť: 0.3 sekundy

Balík obsahuje:

1X Programovateľný Digitálny Časovač Zásuvky

1 x Konektor adaptéra na lokálne použitie (USA/EÚ/AU štandardné ukázal, ako na obrázku nižšie, prosím zanechať správu na nás )

Funkcia:

1, Programy oboch týždenné alebo hodinové pre plnú kontrolu nad vaše akvárium svetlá , vlna tvorcov a dávkovacie čerpadlo.

2, 3 zástrčiek ,Individuálnym ovládaním.

3, do 15 ZAPNUTIE a VYPNUTIE prepínače deň.

4, Minimálne 1 minúta nastavenie.

Prevádzkové pokyny:

1, Nastavenie času:

Stlačte a podržte HODINY kľúč. S HODINAMI tlačidlo držal stlačený, TÝŽDEŇ tlačidlo môžete použiť, ak chcete vybrať správny deň), HODINU tlačidlo a vyberte správne hodinu a MIN tlačidlo a vyberte správne minút.

2, Programovanie spínacích merače času:

(1) Stlačte tlačidlo PROG raz nastaviť prvý na čas - uvidíte "1" sa zobrazia na ľavej strane LCD displeja. To znamená, že teraz môžete zadať prvý NA časovač. Stlačte TÝŽDEŇ tlačidlo, ak chcete vybrať požadovaný deň alebo blok dní (Cyklov od pondelka do nedele pre sedem dní, pondelok až piatok, pre päť dní, soboty na nedeľu na dva dni, alebo jeden deň v týždni) , a nastavte hodiny a minúty pomocou HODINU a MIN tlačidlá.

(2) Stlačte tlačidlo CH1-3 tlačidlo, dajte šípku ▶ na pravej strane LCD displeja bod na K1, K2, ALEBO CH3 , vyberte požadovaný plug.

(3) Stlačte tlačidlo PROG na overenie vstupu a presunúť na prvé OFF time - uvidíte "1 OFF" sa zobrazí na ľavej strane LCD displeja. To znamená, že teraz môžete zadať prvé mimo času pomocou Dňa v TÝŽDNI, HODINY a MIN tlačidlá, ako je uvedené vyššie. Stlačte tlačidlo PROG na overenie tejto položke.

(4) Pokračovať stlačením tlačidla "PROG" tlačidlo, a "2 O, 2 VYPNUTIE, 3, 3 VYPNUTIE, ..., 15, 15 OFF" sa zobrazí v dolnom rohu displeja. Pozri kroky (1), (2), a (3) na nastavenie prepínačov čas.

(5) Ak ste nastavili požadované ZAPNUTIE/VYPNUTIE nastavenia, stlačte tlačidlo CLOCK tlačidlo, ak sa chcete vrátiť na zobrazenie na hodiny. Časovač sa teraz pripravený na prevádzku. Môžete skontrolovať nastavenia môžete mať naprogramované stlačením PROG tlačidlo opakovane - jednotlivé nastavenia sa zobrazia na obrazovke.

3, Manuálne prepísať:

Môžete si vybrať trvalé príručka NA trvalé Manuálne VYPNUTIE a AUTOMATICKÉ stlačením Tlačidla ZAPNÚŤ/VYPNÚŤ. V každom režime sa zobrazí na obrazovke. Naprogramovaného nastavenia funguje iba na režim AUTO.

4, Tlačidlo Reset

Na resetovanie jednotky, ako aj čas a naprogramované NA zapnutie/VYPNUTIE nastavenia, Stlačte tlačidlo RESET.

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[produkty]-[41582]

[xlmodel]-[custom]-[41370]

O Platbu

1. Akceptujeme Alipay, VISA, Mastercard, Western Union, Qiwi a Bankový Prevod. Všetky platby sú prijímané prostredníctvom zabezpečenia platobného procesora ESCROW.

2. Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3. Ak nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

4. Kupujúci je zodpovedný za žiadnu daň, alebo daň vyberať ich krajine. Vzhľadom na Colné Odbavenie dodatočné náklady alebo meškanie sa môže vyskytnúť počas medzinárodného obchodu. Úprimne dúfam, že sa vám láskavo neberte ďalších vlastných nákladov alebo colné odbavenie ako dôvod pre vrátenie požiadavkou alebo negatívnu spätnú väzbu.

O Zásielke

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE . (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie adresa)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

4. Služby Tranzitný Čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

5. Ak ste nedostali vašu zásielku do 60 dní (Brazília 90 dní) od platenia, prosím, kontaktujte nás. Odpovieme vám hneď ako to bude možné.

Vrátiť alebo Vrátenie peňazí

1. Ak položka je poškodený, prosím kontaktujte nás do 7 dní. Neotvárajte spor bez akejkoľvek komunikácie.

Štítky: akvárium jeneca, bubon nečistôt, akvárium ventilátor, filter fluval, akvarijné ryby live, akvárium extern filter, hustilky akvária, hopar wavemaker, zvýšenie tlaku, čerpadiel jebao

Recenzie

Hodnotenie