TECHBREY prívesok lampa Kirito osvetlenie LED domáce dekorácie interiérové použitie pre obývacia izba elegantný dizajn

TECHBREY prívesok lampa Kirito osvetlenie LED domáce dekorácie interiérové použitie pre obývacia izba elegantný dizajn

TECHBREY prívesok lampa Kirito osvetlenie LED domáce dekorácie interiérové použitie pre obývacia izba elegantný dizajn

€56.12

Popis produktu

 • Pôvod: CH(Pôvodu)
 • Materiál: Pletená papier
 • Napätie: 220V
 • Trieda Elektrická Izolácia: I
 • Štýl: Chata
 • Rozmery: 230x300x300mm
 • Záruka: 2 Rokov
 • Názov Značky: TECHBREY
 • Základný Typ: E27
 • Certifikácia: ROHS
 • Je Stmievateľné: Áno
 • Zdroj Napájania: AC
 • Zdroj Svetla: LED Žiarovky
 • maximálny Výkon: 25 W
 • Osvetlenie Priestoru: 10-15square metrov
 • Prepnúť Typ: Gombík prepínač
 • Položka Druh: Prívesok Svetlá
 • Použitie: Vnútorné
 • Je Žiarovky Zahrnuté: No
 • Miesto: Hotelová Izba

TECHBREY prívesok lampa Kirito osvetlenie LED domáce dekorácie interiérové použitie pre obývacia izba elegantný dizajn

Kirito prívesok lampa v sebe spája jedinečný a elegantný dizajn s najvyššou kvalitou povrchových úprav. Tento typ dizajnu lampy nám umožňujú dať, že farebné dotyk, ktorý prinesie osobnosti do akéhokoľvek priestoru, takže je jedinečný. Funkcie Kirito prívesok lampa Kirito prívesok na čítanie prináša jedinečný štýl do akéhokoľvek priestoru. Svetlo emitujúce tento Kirito prívesok lampa bude závisieť od E27 LED žiarovka sme nainštalovať. Týmto spôsobom môžeme vybrať teplé, studené alebo neutrálne svetlo podľa prostredia chceme vytvoriť. Zaujímavosťou je možnosť rozhodnúť sa pre niektoré z RGB alebo CCT žiarovky, že sa nám plus všestrannosť v rozsvietenie priestor, či už v domácnosti alebo v obchodných priestorov je široko používaný v prostredí, rovnako rozmanité ako jedálne, spálne, kuchyne, kancelárie, obývacej miestnosti, reštaurácie, kaviarne, atď. Objavte všetky dekoratívne možnosti, ktoré ponúka sortiment LED závesné lampy z nášho e-shopu Techbrey.* Nastaviteľná dĺžka pozastavenia Kábel. Používa 1 E27 žiarovka nie je súčasťou výrobku, ktorý nájdete tu. Maximálny príkon 25 W-Trieda Izolácie I Rozmery 230x300x300mm Materiál Pletená papier IP ochrany IP20 Spp E27 neobsahuje žiarovky, Certifikáty CE & RoHS Záruka 2 roky

Doprava zadarmo

Objednávky budú doručené na zákazníka-určené adresu, preto Techbrey nepreberá zodpovednosť pri dodaní nemôže byť prijaté na základe údajov za predpokladu, že nie je správne, byť nepresné alebo neúplné. V prípade, že adresa doručenia je zle, alebo príjemca následne upraví ju, presmerovanie náklady znáša zákazník. Dodacia lehota je 24h-48h pracovná doba dodania 24h-48h v závislosti od oblasti. V prípade, že zákazka je zamietnutá, príjemca alebo príjemca chýba, to nenesie Žiadnu zodpovednosť a si vyhradzuje právo účtovať zákazníkovi 100% z hodnoty objednávky. Č zásielky sú vyrobené na CEUTA, MELILLA alebo Kanárske Ostrovy.

Záruka

Techbrey výrobky majú záručnú dobu 2 rokov od dátumu dodávky, pokrýva možné produktu na výrobné vady, ako aj akékoľvek porušenie vyrobenej počas tohto obdobia. Techbrey zaručuje prevádzku svojich produktov pre dvoch rokov od dátumu dodania. Všetky chyby v materiáloch a/alebo získané od zariadení výrobného procesu, na ktoré sa vzťahuje naša záruka, vrátane opravy, doplnenie a/alebo výmenu bezplatne k zákazníkovi, vrátane Práce, ako aj náklady na prepravu, ktoré vyplývajú z dodržiavania tohto certifikátu. Záruka sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené vonkajšími faktormi, ako sú nárast, alebo pokles napätia, nesprávnemu použitiu výrobku, oheň, voda, búrky, náhodné kvapky alebo nesprávne používanie osobami alebo spoločnosťami, ktoré nie sú autorizované spoločnosťou Techbrey. Podobne záruka sa nevzťahuje na opotrebenie hodín alebo zneužitím hodín, alebo závady spôsobené neodbornou manipuláciou alebo uskladnením výrobku, pred alebo počas používania.

Vráti

Budeme akceptovať vráti do 14 dní. Na to, aby mohli vrátiť výrobok musí byť v pôvodnom podmienok, bez použitia ochranných známok alebo fyzické poškodenie. Ak výrobok má zjavné známky používania, vrátiť sa nebudú akceptovať alebo percento z DeMerit bude použitý na návrat. Toto percento bude závisieť od stavu produktu a bude špecifikovaný Techbrey technické služby. Návrat poštovné náklady bude znášať kupujúci. Výrobok má záruku 2 roky. Táto záruka sa vzťahuje na výrobné prevádzkové poruchy, ktoré nie sú výsledkom šok, fyzické poškodenie alebo zneužitie výrobku. Pre akékoľvek nároky na rozbitie dopravy je nevyhnutné, aby prepravné obaly, rovnako ako nosič nálepky. Niet návratu budú prijaté bez tieto požiadavky. Po prijatí objednávky, zákazník má povinnosť skontrolovať stav a obsah jeho balík, informovať Techbrey pred 48h akékoľvek chyby alebo poškodenie počas prepravy.

Spätná väzba

Našim cieľom je mať pozitívny hlasov (5 hviezdičiek). Je to pre nás veľmi dôležité. Pred odchodom neutrálne (3 hviezdičky) alebo negatívne (1-2 hviezdy) zvážte, prosím, kontaktujte nás a my sa pokúsime problém vyriešiť.

Štítky: moderné chandelie, SAO, replika dizajn, kreatívne strop dizajn, lamparas techo, prívesok svetlo cemente, luxusný dizajn, led rgb wifi xiao, strop lightes moderné, tin stropné svetlá

Recenzie

Hodnotenie