RT4 Rádio-tón Android 6.0 wifi PTT Zello azetti Smartphone palubného telefónu 4G LTE

RT4 Rádio-tón Android 6.0 wifi PTT Zello azetti Smartphone palubného telefónu 4G LTE

RT4 Rádio-tón Android 6.0 wifi PTT Zello azetti Smartphone palubného telefónu 4G LTE

€252.95

Popis produktu

  • Druh: headset
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Rádio Signál / RT4 4G LTE Android 6.0 wifi PTT Smartphone

Jednoduché pre Riadenie vozového Parku a Organizácie

Spoľahlivé komunikačné služby vhodné pre všetky typy projektov sú potrebné. Nákladné vozidlá, schody, žeriavu a výťah zamestnanci musia komunikovať v rôznych skupín a zároveň riadenie a plánovanie musí byť schopný zohnať zdroje.

 

Dispečerský zvyčajne distribuovať pracovné príkazy vozidiel a mobilných pracovníkov v textovej forme (vo aplikácie, SMS alebo e-mail) pre smartphony alebo Pda. Avšak, pre mobilného pracovníka na úteku, "hlasu" je stále najbezpečnejší a najrýchlejší a často najlepší spôsob, ako komunikovať späť na distribútora alebo v rámci skupiny. Možnosť dosiahnutia vozový park v skupinách alebo jednotlivo, je dôležité v mnohých situáciách.

 

Rádiové komunikačné riešenie bez rozsah obmedzenia, dobrú kvalitu zvuku a s možnosťou odoslať upozornenie, aby dispečerský a/alebo kolegom, že na ceste je ideálny nástroj. RT4 Smartphone s PTT a Global Positioning je perfektný pre tento segment zákazníka. Nie zabudnúť na sociálny aspekt, že sú schopní hovoriť v skupine s kolegami na ceste pomocou hlasu. - Na RT4 PTT Smartphone je bez licencie produktu, a to nemá vzdialenosť limitaions na rozdiel od tradičných rádio.

Je vhodný pre 3G, 4G alebo wi-fi Siete, s Vysoká presnosť GPS Anténa s Online Polohy Súčasťou dodávky je aj Softvér

kým okamžitej polohy možné sledovať prostredníctvom rôznych platforiem ako PC a iné smartphony.

Majitelia môžu sledovať Históriu Polohy a Rýchlosti všetkých telefónov,

tam bude budíka a upozornenia pre každý telefón, ktoré sú mimo hranice určí majiteľ.

Číslo Modelu. Rádio Tón RT4 Ponúka Vysoko Citlivý GPS anténa

Podpora PTT

Podpora GPS/BD, Rozmery 130*56.5*34 mm Čistá Hmotnosť 260 g (vrátane batérie), Pásma GSM: 850/900/1800/1900 (B2/3/5/8)

WCDMA: 850/900/1900/2100(B1/2/5/8)

TDD-LTE:2600/1900/2300/2600 (B38/39/40/41) Sim Dual SIM dvojaký pohotovostnom režime (jeden je micro SIM) Služby Poskytujú Odomknutý Shell Materiál Plast OS Android 6.0 vzťahujúce sa na iné Walkie Talkie App CPU MTK6737, Quad Core 1,3 GHz RAM 1GRAM ROM 8 gb ROM, podpora TF kariet až do 32GB Displej 2,4-palcový QVGA kapacitný dotykový displej, 320*240 prenos Dát USB/Bluetooth Mobilného internetu, WAP/WiFi Kamera Dvojité kamery, 2.0 MP predná kamera, 5,0 MP fotoaparát späť Správy SMS/MMS Vstup Handwrite/Klávesnica GPS, WiFi IEEE 802.11 b/g/n Pracovný čas nepresahujúci 20 hodín Beží na Zello App Pohotovostný čas Až do 96 hodín, Iné Funkcie, e-mail, Tapety, Kalendár, Kalkulačka, Hodiny, Obchod Play, Tethering a prenosný hotspot, atď Jazyky angličtina, Bahasa Indonesia, Malajský, Cestina, Dansk, Nemec, Espanol, Filipínsky, francúzsky, Hrvatski, Taliančina, Latviesu, Lietuviu, Magyar, Holandčina, Norsk, poľština, portugalčina, Romana, Msn, Suomi, Svenska, Vietnamčina, turecký, grécky, bulharskej, ruskej, ukrajinskej, hebrejčina, arabčina, Thajský, Kambodže, kórejčina, Zjednodušená/Tradičná Čínština Farba Black Dual SIM dvojaký pohotovostnom režime Príslušenstvo 1 x 4600mAh batérie

1 x USB kábel

1 x GPS Anténa

1 x Nabíjačka

1 x užívateľská príručka

Štítky: intercom video, wifi, headset taktika, headset peltor, tlačidlo ptt, pioneer avh, hudbu vo formáte mp3 prehrávač s fm rádiom, rádio zello, rádio xiao, telefón zello, rádio rt4 peugeot

Recenzie

Hodnotenie